Všetky články v tejto kategórii  Všetky články v tejto kategórii
<<  10/40 >>

Lego wear

Neexistuje snáď dieťa, ktoré by nepoznalo stavebnicu Lego. Niektoré deti si ju zamilujú dokonca natoľko, že chcú mať legové motívy na rôznych doplnkoch a oblečení. Nie je to však len vzhľad, prečo sa Lego oblečenie teší obľube. Má viacero výborných vlastností, ktoré možno nevedomky, ale určite často využívate.

Lego wear

Lego wear sa vyznačuje svojou funkčnosťou. To znamená, že sa hodí predovšetkým na šport a všetky aktivity, ktoré si vyžadujú istú fyzickú námahu. Pre deti je veľmi pohodlné, poskytuje im komfort v nosení a neobmedzuje ich v pohybe.

Rozdiel medzi bežným oblečením a Lego wear zrejme tak ľahko nezbadáte. Vzhľadom – farbami a vzormi – pripomína klasické detské oblečenie, charakteristické sú však preň sýte odtiene zelenej, modrej a červenej farby. Čo sa týka vzorov, aj keď sú detské, od gýču majú ďaleko. Na niektorom type oblečenia dokonca prevládajú veľmi jednoduché a vkusné vzory, ktoré by sa v pohode uplatnili aj na odevoch pre dospelých.

Lego oblečenieAj keď sme spomínali, že sa Lego oblečenie hodí najmä na šport, deti ho môžu nosiť prakticky pri akejkoľvek neformálnej príležitosti. Trebárs do škôlky, školy alebo vonku pri hrách vo voľnom čase. Tým, že je Lego wear vyrobené z ľahkých, no zároveň pevných a odolných materiálov, nemá veľkú hmotnosť a dlho vydrží. Asi aj vďaka tomu je u detí, ale i rodičov také obľúbené. Navyše, použité materiály sú vhodné na bežné nosenie aj pri niektorých druhoch alergií. Ak teda chcete svojim deťom zadovážiť skutočne kvalitné a nápadité oblečenie, môžete sa zastaviť v našom obchode. V ponuke máme Lego tričká, mikiny, nepremokavé bundy a nohavice, ako aj rôzne Lego doplnky.

Vráťme sa ešte k využitiu Lego wear pri športových aktivitách. Deti sa pri nich iste zapotia, čo však nemusí byť problém, pretože jednotlivé vlákna na oblečení prepúšťajú vlhkosť a vznikajúci pot postupne odvádzajú od tela preč. Samozrejme, hovoríme o tričkách. Outdoorové oblečenie, ako sú bundy a nohavice, je nepremokavé a deti chráni presne naopak, teda zabraňuje prenikaniu vlhkosti z vonkajšieho prostredia smerom dnu. V každom prípade, funkčné oblečenie deťom pri športovaní jedine prospeje a potenie už nemôže byť prekážkou tomu, aby si pohyb skutočne užili. Čo však deťom na oblečení vadí tiež a preto si ho nechcú obliecť, sú aj rôzne iné chyby a muchy. Napríklad ich škrabe materiál, alebo sa cítia obmedzené v pohybe, alebo sa im nepáči farba či zapínanie... Sme si istí, že s Lego wear by sa Vám podarilo vyriešiť väčšinu, ak nie všetky tieto vrtochy. Zvlášť, ak sú deti fanúšikmi Lega, zlákate ich nielen na pohodlie a komfort, ale najmä obrázkom obľúbenej Lego postavičky na tričku či mikine.

Dieťa by malo v oblečení vyzerať dobre. A aj keby sa zašpinilo, je výhodou, ak sa odev ľahko čistí, perie, rýchlo schne, nekrčí sa, nestráca farby a tvar. Presne o to sa snaží aj Lego wear. Deti sa môžu dosýta zabávať a Vy pritom ostať v pokoji, že ste im poskytli maximálne pohodlie, komfort a voľnosť. Pozrite sa do našej ponuky, tiež tam nájdete Lego oblečenie a doplnky, ktoré Vás určite zaujmú.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Všetky články v tejto kategórii  Všetky články v tejto kategórii
<<  10/40 >>

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam