logo
Nákupný košík

02 / 43 33 00 54
po-pi od 10:00 do 18:00
Naše služby
CENOVÝ LOCKDOWN.ZAMKLI SME VŠETKY CENY NA NAJNIŽŠEJ MOŽNEJ ÚROVNI.ZĽAVY AŽ DO 85% AKCIA KONČÍ O
<<  19/36 >>

Značka REUSCH

12.10.2015 10:28 | lyzovacka.eu

Momentálne poznáme značku Reusch ako jednu z najvýznamnejších značiek v oblasti výroby a vývoja lyžiarskych a futbalových rukavíc. Hlavne pri sledovaní svetového pohára v zjazdovom lyžovaní môžete ľahko nadobudnúť dojem, ako keby nikto inú značku ani nenosil. Avšak čo predchádzalo takejto úspešnej pozícii?

História značky Reusch

Všetko sa začalo v roku 1934, keď vtedy ešte úplne neznámy pán Karl Reusch vlastnoručne vyrobil prvý pár rukavíc v priestoroch svojho domu. Tieto rukavice vznikli najmä vďaka zanieteniu, láske k detailom a vízii vytvorenia niečoho neporovnateľného a výnimočného. Môžeme povedať, že práve od tohto momentu sa začala vyvíjať jedna z najdôležitejších značiek vo výrobe rukavíc. Od svojho vzniku sa Reusch dlhé roky venoval výrobe a najmä inováciám. Futbalové brankárske rukavice Reusch boli jediné, ktoré boli používané takmer všetkými mužstvami na všetkých majstrovstvách sveta vo futbale od začiatku sedemdesiatych rokov až do začiatku 21. storočia.

Veľkého úspechu sa dočkal v roku 1972, kedy vznikla potreba profesionálnych lyžiarov po kvalitných lyžiarskych rukaviciach a práve toto bola chvíľa, kedy prišiel na scénu Reusch. Naplno sa začlenil do lyžiarskeho priemyslu a vznikla prvá kolekcia špeciálne navrhnutých zimných rukavíc. Reusch začal veľmi rýchlo napredovať a už čoskoro sa stali lyžiarske rukavice Reusch štandardom medzi pretekármi. V 80. rokoch 20 storočia sa Reusch vyšvihol na prvé miesto vo výrobe športových rukavíc a stal sa lídrom na trhu. Následne expandoval aj na iné trhy, a napríklad začiatkom roku 2000 sa začal venovať aj výrobe prilieb či okuliarov.

Dlhé desaťročia si značka Reusch udržuje stabilnú pozíciu na trhu a dobré meno. Ak si kúpite výrobok od značky Reusch, môžete si byť istý, že je v ňom kúsok histórie, nemeckej precíznosti a tvrdej práce.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

<<  19/36 >>

Poradňa
Dostupnosť
Cena s DPH
 
Vynulovať filter
X


SKI DEPOT

Poškodil sa Vám výstroj kvôli nedostatočnému ošetreniu po použití? Máme pre Vás riešenie ktoré Vám ušetrí kopec peňazí a problémov.
ZOBRAZIŤ VIAC

POISTENIE

Využite úrazové poistenie na hory a poistite seba aj svoj výstroj! Naša firma ponúka komplexné poistenie, s ktorým si lyžovačku užijete bez starostí.
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.lyzovacka.eu
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.lyzovacka.eu
Tvorba eshopu a SEO optimalizácia od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam