logo
Nákupný košík

0903 691 202
denne od 10:00 do 15:00
Naše služby
LETNÉ ZĽAVY 20% - 80% PLATÍ UŽ IBA

Poď si vyskúšať bicykel

Suwisport Vám predstavuje jedinečný koncept špecializovanej predajne detských bicyklov. V predajni takmer 500 m² Vás čaká obrovský sortiment bicyklov, milý a usmievavý odborný personál, ktorý Vám rád poradí pri správnom výbere. Deti si obľubia hlavne nevšednú možnosť vyskúšať si svoj nový bicykel na našej testovacej dráhe priamo v predajni.

Sme jediná predajňa bicyklov na Slovensku, ktorá je venovaná výlučne deťom a juniorom, a preto u nás nájdete pod jednou strechou neporovnateľne viac Slovenských aj Svetových cyklistických značiek ako v bežnom obchode. Už nikdy viac nemusíte absolvovať časovo náročnú výpravu po niekoľkých štandardných cyklopredajniach, kým nájdete ten správny bike.

Ak hľadáte bicykle pre deti, nájdete u nás takmer všetko... KONTAKTUJTE NÁS

BICYKLE
Dostupnosť
Vynulovať filter
X


SKI DEPOT

Poškodil sa Vám výstroj kvôli nedostatočnému ošetreniu po použití? Máme pre Vás riešenie ktoré Vám ušetrí kopec peňazí a problémov.
ZOBRAZIŤ VIAC

POISTENIE

Využite úrazové poistenie na hory a poistite seba aj svoj výstroj! Naša firma ponúka komplexné poistenie, s ktorým si lyžovačku užijete bez starostí.
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.lyzovacka.eu
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.lyzovacka.eu
Tvorba eshopu a SEO optimalizácia od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam