logo
Nákupný košík

Bicykle pre deti
Eshop
Facebook lyzovacka.eu
Hlavné menu
+
+
E-SHOP
+
+

STAROSTLIVOSŤ O ZÁKAZNÍKOV

1.
Nie sme anonymné sieťové predajne, ale miesto kde sa môžete denne stretnúť s majiteľom,ktorému na Vašom názore záleží.
2.
Neorganizujeme každú chvíľu "neuveriteľné " výpredaje, aby sme Vám nanútili veci, ktoré kupujete len preto, že boli v zľave, ale radšej rôznymi užitočnými akciami pomáhame rodičom zvládnuť finančnú náročnosť lyžovania, aby Vaše deti nadobudli kladný vzťah ku športu.
3.
Značky a produkty vyberáme striktne podľa kvality, neponúkame lacné výrobky masovej produkcie a všetky tovary v E-shope, označené skladom, sa reálne nachádzajú priamo v našich predajniach.
4.
U nás se nestretnete s bežným predavačom (nosičom tovaru k pokladni), ktorý Vám predá čokoľvek, ale s človekom ktorý Vás vypočuje a pokúsi sa navrhnúť najvhodnejšie riešenie tak, aby ste zažili už iba tú najlepšiu lyžovačku.

    ...lebo najlepšia lyžovačka sa začína u nás...         Róbert Rehák, CEO


STAŇTE SA ČLENMI KLUBU VIP

 využívajte služby,zľavy a výhody určené iba pre členov a ušetríte čas aj peniaze

VÝHODY ČLENSTVA V KLUBE SUWISPORT VIP


Všetky práva vyhradené - www.lyzovacka.eu
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT - Obchodné podmienky - Platforma RSO - Partneri - Newsletter - Poistenie - VIP - Sitemap


Copyright © 2016 - www.lyzovacka.eu - Obchodné podmienky - Platforma RSO - Partneri - Newsletter - Poistenie - VIP - Sitemap - Tvorba eshopov odTento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM