logo
Nákupný košík

02 / 43 33 00 54
denne od 10:00 do 20:00
Naše služby
LEN 20 DNÍ MIMORIADNE ZĽAVY OD 20 DO 80% UŽ IBA

SH+

Kvalitné materiály, špičkový dizajn, nové technológie, moderné a funkčné tvary sú základné princípy výrobkov, prilieb a okuliarov SH +. Samozrejme nesmie chýbať bezpečnosť, ktorá stojí vždy na prvom mieste. SH + je značka, ktorá chce byť medzi najlepšími. Výrobky SH + sú navrhnuté tak, aby zabezpečili, že ich majitelia získajú nielen profesionálne navrhnutý dizajn, ale aj maximálnu ochranu počas všetkých ročných období a pre akékoľvek poveternostné podmienky. Za všetkým stojí neustály rozvoj a inovácie.

VÝSTROJ PRE VAŠE DETI ZADARMO
VIAC INFO
ZNAČKY


SKI DEPOT

Poškodil sa Vám výstroj kvôli nedostatočnému ošetreniu po použití? Máme pre Vás riešenie ktoré Vám ušetrí kopec peňazí a problémov.
ZOBRAZIŤ VIAC

POISTENIE

Využite úrazové poistenie na hory a poistite seba aj svoj výstroj! Naša firma ponúka komplexné poistenie, s ktorým si lyžovačku užijete bez starostí.
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.lyzovacka.eu
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.lyzovacka.eu
Tvorba eshopu a SEO optimalizácia od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam